Provozní řád

P R O V O Z N Í Ř Á D MOBILNÍ MASÉRKY - THAJSKÉ MOBILNÍ MASÁŽE Provozní řád zpracovaný dle platných zákonů, vyhlášek, norem a předpisů  

I. Podmínky činnosti Provozovatel: FOTOTRADE s. r. o.,285 41 103, DIČ CZ28541103 pod obchodní značkou Thajské mobilní masáže Strakonice Masérské, rekondiční a regenerační služby (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) (51423) se sídlem č. p. 8, 386 01 Pracejovice e-mail: strbacka@fototrade.cz, tel.: 602 271 334 bankovní spojení: Československá obchodní banka, a.s., BIC (SWIFT): CEKOCZPP, číslo účtu CZK: 287163850/0300, IBAN: CZ80 0300 0000 0002 8716 3850 spisová značka: C 25844 vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích zastoupená jednatelem Petrem Strbačkou Provozní doba: Pružná pracovní doba dle telefonických a elektronických objednávek (dále jen „Provozovatel“)  

Druh a rozsah poskytovaných služeb: Masérské, rekondiční a regenerační služby (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) (51423) - thajská tradiční masáž - thajská olejová masáž - thajská královská bylinná masáž thajskými bylinnými měšci, naplněnými směsí léčivých bylin - masáž lávovými kameny - masáž zad, šíje a ramen, reflexní masáž chodidel, masáž hlavy a obličeje, těhotenská masáž  

Tyto služby jsou poskytovány pouze v domácím či hotelovém prostředí, ve sportovních zařízeních, firemních zařízeních nebo dle požadavků klienta.

Podmínkou poskytnutí služby je: - přístup k pitné tekoucí teplé vodě - dostatečná teplota a dostatečné osvětlení místnosti - možnost převléknutí se masérky do pracovního oděvu - dostatečný prostor pro rozložení přenosného masérského stolu, masérské matrace či židle Pro každého klienta jsou dle potřeby nově použity jednorázové podložky, popř. jednorázové spodní prádlo nebo bavlněné, froté či fleecové prádlo např. značek Habys®, Beautyfor® či Fabulo. K masážím jsou využity produkty (masážní oleje a emulze) od firem Saloos (Salus), Sara Beauty Spa a TOMFIT.  

Provozovatel vlastní oprávnění pro výkon činnosti - Osvědčení o registraci vydaný FÚ – číslo spisu: 901627/2010 ze dne 9. 3. 2009 pro IČ 28541103 - Živnostenský list vydaný Městským úřadem Strakonice ze dne 9. 3. 2009 pro IČ 28541103. Živnostesnké oprávnění č. 2 vydané dne 19. 7. 2019 na ohlašovací vázanou živnost „Masérské, rekondiční a regenerační služby“, druh živnosti „ohlašovací vázaná“ - Zdravotní průkazy zaměstnanců jsou k dispozici v sídle firmy - masérka (zaměstnanec) paní Pathinya Massrant, státní příslušnost Thajské králoství na základě rozhodnutí Ministerstva průmyslu a obchodu Č. j. MPO 18376/2017 získala uznání odborné činnosti „Masérské, rekondiční a regenerační služby". Toto uznání bylo vydáno především na základě dokladu vydaného Společností thajských tradičních lékařských služeb, Odborným výcvikovým centrem TambonKlong 3 v Klongluang Pathumthani, Thajským králostvím, s tím, že paní Pathinya Massrant absolvovala v roce 2015 úspěšně vzdělávací program Thajské masáže v rozsahu 150 hodin

II. Zásady provozu - prevence vzniku infekce a jiných onemocnění, včetně podmínek desinfekce

V sídle firmy je vyčleněn omyvatelný nábytek vhodný ke skladování čistého i špinavého prádla, masážních a desinfekčních prostředků. Je zamezeno při praní, sušení, žehlení a ukládání špinavého osobního prádla styku s civilními věcmi. Pro transport pomůcek je využívána cestovní taška, kosmetický kufr a obal na masérské lůžko, vše je udržováno v maximální čistotě a desinfikováno.  

Pracovní oděv je vždy čistý, dobře udržovatelný a je používán pouze k masážím. Oděv je z materiálu, který se dá dobře vyvářet a žehlit, frekvence jeho výměny je dle potřeby, minimálně každý den. Pracovní obuv je zdravotní.  

Jsou dodržovány hygienické zásady mytí rukou, nehty jsou vždy čisté a krátce ostříhané. Při transportu věcí ke klientům je s pomůckami nakládáno opatrně, aby nedošlo ke kontaminaci. Pro práci s desinfekcí a manipulací se špinavým prádlem jsou používány ochranné pracovní pomůcky, zejména rukavice. Při náhodné kontaminaci pokožky provozovatele nebo zákazníka biologickým materiálem (zejména krví) musí být provedena desinfekce kontaminovaného místa desinfekčním přípravkem s virucidním účinkem). K provozu služeb jsou používány jednorázové hygienické pomůcky. Nelze provádět výkony na nemocné kůži a pokud jsou shledány kontraindikace k masáži.

Desinfekce: - provádí se omýváním, otíráním, postřikem formou pěny nebo aerosolem – důležité je dodržování doby expozice a koncentrace - při použití desinfečních přípravků s mycími a čistícími vlastnostmi lze spojit etapu čištění a desinfekce - k desinfekci se volí takové přípravky a postupy, které nepoškozují desinfikovaný materiál, nejsou toxické ani dráždivé - k zabránění vzniku selekce, případně resistence mikrobů vůči přípravku dlouhodobě používanému, jsou střídány přípravky s různými aktivními látkami - používány jsou následující desinfekční přípravky: a) plochy a povrchy např. Incidin Foam, SaniCloth Active - vlhké čisticí utěrky bez alkoholu Incidur, Chloramin B b) ruce např. Batisept Biocide - roztok pro dezinfekci rukou, Silonda Sensitive - vyživující krém na ruce, Spitaderm - alkoholová dezinfekce, Manox - tekutá mycí emulze c) obuv a nohy např. Incidin M spray Extra – dez. prostředek k prevenci plísní nohou, punčoch, ponožek a obuvi.  

III. Úklid pomůcek a manipulace s prádlem - úklid lůžka a pomůcek je prováděn bezprostředně po ukončení masáže každého klienta - čisté jednorázové pomůcky a pracovní oblečení je uloženo v čisté cestovní tašce popřípadě v sídle firmy v určených prostorách - k transportu použitého, znečištěného osobního prádla je využito igelitového sáčku, v případě znečištění pracovního oděvu je k dispozici náhradní čistý oděv - veškerý znečištěný pracovní oděv či prádlo je ukládáno a práno mimo civilní ošacení  

IV. Odpady - běžný odpad se likviduje pravidelně, ihned po odchodu od klienta – jednorázové prádlo a jednorázové podložky jsou uloženy do igelitového pytle a po odchodu od klienta vyhozeny do kontejneru na domovní odpad.

Za dodržování výše uvedeného odpovídá: Petr Strbačka V Pracejovicích dne 12. listopadu 2019 

Vyzkoušejte první třídu.

Podívejte se, jak jsou Thajské mobilní masáže Strakonice hodnoceny.

Hodnocení na Facebooku