Jak naše mobilní masáž probíhá?

Nejdůležitější je Vaše rozhodnutí naši thajskou mobilní masáž k Vám do domu, na hotel či pracoviště ve Strakonicích a okolí vyzkoušet.

Tradiční thajská masáž

Pro námi nabízenou masáž je Váš domov ideálním místem!

Je to z toho důvodu, že se jedná o místo, které důvěrně znáte a dokážete se nejlépe uvolnit a relaxovat. Po masáži nemusíte nikam cestovat, ale s relaxací můžete pokračovat v teple domova, např. u hořícího krbu a Vaší oblíbené knihy. Pokud máte svou oblíbenou relaxační hudbu, připravte si ji. Vždy pro Vás máme připravenu originální thajskou relaxační hudbu.

Naše masérky si sebou přivezou veškeré potřebné vybavení. Standardně pro Vás zajistíme skládací masážní matraci HABYS® třídílnou (195*85*5 cm / 5,45 kg) nebo čtyřdílnou (200*120*3 cm / 5,4 kg), které jsou velké, pohodlné a především vhodné pro thajské olejové i tradiční masáže prováděné na podlaze. Mají CE certifikaci i osvědčení o zdravotní způsobilosti. Jsou vysoce odolné vůči vodě, potu a olejům. Dále budou mít masérky k dispozici sebou masážní oleje, ručníky, hygienické a čistící prostředky i další potřebný materiál pro Vámi objednaný druh masáže. Po dohodě můžeme zajistit i mobilní terapeutické masážní lehátko HABYS® nebo silnou a tvrdou matraci FLOW (200*120*3 cm / 8 kg). Během provádění služeb udržujeme maximální čistotu a po ukončení práce naše masérky řádně pracovní prostor uklidí. V prostoru, kde si masáž přejete provést je zapotřebí, aby byla zjištěna dostatečná teplota (min. 21 °C) i osvětlení místnosti, dále pak přístup k tekoucí teplé a pitné vodě, možnost převléknutí se masérky do pracovního oděvu a dostatečný prostor pro rozložení masérské matrace (minimálně 220*160 cm). 

Thajské mobilní masáže Strakonice

Matrace HABYS® třídílná (195*85*5 cm / 5,45 kg)

Thajské mobilní masáže Strakonice

Matrace HABYS® čtyřdílná (200*120*3 cm / 5,4 kg)

Thajské mobilní masáže Strakonice

Matrace FLOW (200*120*3 cm / 8 kg)

Thajské mobilní masáže Strakonice

Mobilní masážní lehátko HABYS®


Vyberte si masáž:

  •  Thajská olejová masáž se provádí na podložce na podlaze, na nízké posteli nebo na masážním lůžku. Klient je při masáži vždy ve spodním prádle nebo v jednorázových pánských či dámských tangách z netkané textilie, které mají vždy naše masérky sebou k dispozici.
  •  Tradiční thajská masáž se provádí na podložce na podlaze. Klient je při masáži ve volném oblečení, které mají vždy naše masérky sebou k dispozici. Při této masáži se nepoužívají aromatické oleje. Masérka používá palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla tak, aby mohla vyvinout tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou.
  •  Thajská královská bylinná masáž se provádí na podložce na podlaze, na nízké posteli nebo na masážním lůžku. Klient je při masáži vždy ve spodním prádle nebo v jednorázových pánských či dámských tangách z netkané textilie, které mají vždy naše masérky sebou k dispozici. Masérka používá třecí techniky, dlaně, palce, lokty a samozřejmě bylinné váčky.

Pro královskou bylinnou masáž je vždy třeba počítat s dobou nahřátí bylinných měšců v délce cca 30 minut. To také platí pro přídad, že si zvolíte masáž horkým masážním olejem. 


Vyberte si olej nebo emulzi:

Naše masérky mají pro Vás k dispozici velmi širokou nabídku špičkových masážních olejů a emulzí, především pak za studena lisované rostlinné bio masážní oleje Saloos, masážní přírodní rostlinné oleje Sara Beauty Spa a parafínové masážní oleje i emulze značky Tomfit. Vybrat si můžete z mnoha druhů i aroma dle Vašeho přání. Standardně má masérka při mobilní masáži k dispozici na výběr minimálně 4 druhy masážních olejů (parafínový masážní olej Tomfit, přírodní rostlinný, relaxační masážní olej Sara Beauty Spa s přírodním aroma citrónové trávy, tělový bio rostlinný masážní olej Saloos Relax, tělový bio rostlinný masážní olej Saloos Levandule). Pokud si přejete jiné, než standardně nabízené oleje, je toto nám nutné sdělit předem při rezervaci služby. Více informací o námi nabízených masážních olejích a emulzích.


Naše služby si rezervujte:


Prosíme Vás, abyste vždy při rezervaci služby (ať už online či telefonicky) uváděli celé jméno a příjmení, telefonní kontakt (na kterém Vás můžeme zastihnout především v den masáže), e-mailovou adresu, přesnou adresu (kde bude masáž prováděna) a informaci o možnosti parkování (v blízkosti místa masáže). V případě, že chcete využít dárkový poukaz, pak číslo tohoto poukazu (např. A1 101). Dále je nutné uvést druh a délku masáže, o kterou máte zájem (např. olejová nebo tradiční). Pokud si přejete jiné, než standardní předem nabízené provedení masáže (např. výběr oleje nebo Vaše další individuální požadavky), je toto nám nutné sdělit již při rezervaci služby.


Připravte se na masáž...

Bezprostředně před masáží nejezte, s plným žaludkem si masáž nebudete moci vychutnat naplno a například masáž břicha budeme muset vynechat. V den mobilní masáže (a nejlépe také den před terapií) doporučujeme dodržovat pravidelný pitný režim. Během masáže dochází k aktivaci celého organismu a dostatečná hydratace Vám pomůže odstranit z těla přebytečné toxiny. Pokud je to možné, doporučujeme všem našim klientům těsně před příchodem masérky se osprchovat nebo ještě lépe dát si teplou nebo vířivou koupel či saunu. Hlavní význam spočívá v předehřátí svalů a celkové relaxaci klienta. Tělo poté reaguje na masáž rychleji. Dalším důvodem, proč se osprchovat před masáží, je to, že využíváme vysoce kvalitní přírodní kosmetiku, se kterou Vám ošetříme tělo. Proto by bylo škoda, kdybyste se šli osprchovat až po terapii a tyto kvalitní oleje ze sebe ihned smyli.

Pro dokonalý požitek také doporučujeme si před masáží odložit brýle, hodinky a další šperky. Před masáží obličeje doporučujeme vyjmout kontaktní čočky. Během masáže klidně dýchejte a relaxujte. Doporučujeme zavřít oči a co nejvíce se uvolnit, abyste si masáž vychutnali opravdu naplno. Hluboká relaxace může přejít i ve spánek a rozhodně se neostýchejte si ho dopřát! Přepněte své mobilní telefony do tichého režimu bez vibrace a zároveň udržujte konverzaci s masérkou na minimu. Před masáží sdělte masérce své požadavky, případné částečné kontraindikace. Prosím sdělte našim masérkám ihned jakoukoliv nespokojenost či snížení komfortu. Masérky jsou připraveny upravit intenzitu masáže snadnými hesly:

  •  „Soft, jemně“ - žádáte lehkou masáž
  •  „Strong nebo Hard, silně“ - žádáte o tvrdší (intenzivnější) masáž
  •  „Pain, bolí“ – pokud Vás masáž bolí

Naše masérky vždy ochotně uzpůsobí masáž Vašim individuálním požadavkům. Pokud masérce sdělíte, na jaké části těla si přejete více pracovat, ráda to udělá. Není nutné aplikovat standardní sekvenci masáže.  


Po absolvování masáže doporučujeme klidnější režim.

Nejlépe je vyhnout se fyzicky i psychicky náročné aktivitě. Během masáže příjemně zrelaxujete a dojde k uvolnění ztuhlých svalů. Vaše následná zvýšená aktivita by mohla zapříčinit opětovné svalové ztuhnutí. Je nutno připomenout, že každý jsme jiný, proto každý z nás na masáž reaguje odlišně. Pokud po masáži vnímáte pocity ztuhnutí či bolesti, které Vám nejsou příjemné, neváhejte nás kontaktovat a zeptat se na Váš aktuální stav. Rádi s Vámi vše zkonzultujeme. Před objednáním či rezervací masáže si prosím přečtěte více o celkových i částečných intraindikacích. Jedná se stavy, kdy není možné masáž provést (celková intraindikace). Nebo na co nás před masáží upozornit (částečná intraindikace), aby masérka věděla, které části těla nemůže masírovat. Vaše zdraví je u nás na prvním místě!


Naše mobilní masérky za Vámi nemusí přijet pouze k Vám domů. Thajské mobilní masáže Strakonice nabízí své služby také pro firmy, které chtějí předejít bolestem zad, šíje a hlavy svých zaměstnanců z nesprávného držení těla z celodenního sezení. Více informací pro firemní zákazníky. V případě, že pobýváte ve Strakonicích pracovně či soukromě na hotelu, neváhejte si naše služby objednat přímo na Váš hotel. V současné době spolupracujeme s hotelem Koflík.


Pokud se rozhodnete zrušit plánovanou masáž, učiňte tak prosím s co největším předstihem, abychom Váš termín mohli nabídnout dalším klientům. Neúčtujeme žádné stornovací poplatky, ale budeme rádi, pokud na nás s případným stornem nezapomenete.

Platný ceník služeb, včetně podmínek a ceny dopravy, včetně odkazu naplánování trasy.

Naše masérky neposkytují masáže klientům pod vlivem alkoholu nebo jiných návykových látkek! Naše masérky v žádném případě neposkytují žádné sexuální služby!  

Vyzkoušejte první třídu.

Podívejte se, jak jsou Thajské mobilní masáže Strakonice hodnoceny.

Hodnocení na Facebooku